SS501 4EVER AS 1
درباره وبلاگ:

آرشیو:

طبقه بندی:

آخرین پستها :

پیوندها:

پیوندهای روزانه:

نویسندگان:

نظرسنجی:

آمار وبلاگ:

Ss501 - Song For You
مرجع کد آهنگ : میهن کد

Admin Logo themebox

مصاحبه ی فوق العاده ی یونگ سنگ درباره ی دابل اس !

نوشته شده توسط:rojan youngi
پنجشنبه 16 شهریور 1391-10:56 ب.ظ

فقط بخونید.

عشق منه این پسرررررررررررررررررررررررررر(قلب)

نظرم بذاریددددددددددددد حتما_چرا عنوان آلبومتون را سولو انتخاب کردید؟
معنی های مختلفی دارد.معنی شعرها درباره ی اتفاقاتی است که بعد از شکست عشقی برای یک مرد افتاده و من احساس می کنم متناسب با شرایطم سعمو کردم که خودم انجامش بدم بدون گروه. در تهیه ی آلبوم شرکت کردم و وقت زیادی صرفش کردم.این آلبومیه که صادقانه به تنهایی براش تلاش کردم.

_عنوان گریه چه مفهومی داره؟
عاشق زمانی هستم که برای اولین بار این عنوان را پیدا کردم .خانم ها عکس العمل خوبی نسبت به این عنوان نشان می دهند. فکر می کنم این شعر را بیشتر دوست دارم چون خودم نوشتم. من را یاد شکست 3 سال پیش ام می اندازه بعد از اون قلبم خیلی شکست و هر آهنگی که گوش می کردم احساس میکردم داستان خودمه. این آهنگ من را یاد زمانی می اندازه نتونستم کاری بکنم اون برگرده.

_از زمان اولین آلبومتون یک سال طول کشید تا دومین آلبومتون بیرون بدید
فکر نمی کنم زمان زیادی بوده باشد. به خاطر آلبوم دوم تحت فشار بودم و می خواستم بهتر از آلبوم اول بشه. می خواستم بیشترین پیشرفت را نشان بدم.از شروع کار آلبوم در تهیه ی آهنگ ها و شعرها شرکت کردم. سخت بود چون زمانی بود که تحت فشارافسردگی بودم, اما تونستم موفق بشم.

_هم زمان شما در موزیکال و طنز هم بازی کردی
بازی در موزیکال را شروع کردم .اولش نگران بودم واما از همان اول یاد گرفتم.بیشتر از چیزی که انتظار داشتم , بهتر از چیزی که می خواستم. آخرین اجرا خالیم کرد به خاطر اینکه خیلی گریه کردم. در سریال نقش یک سوپر استار را بازی می کنم اگرچه هنوز هم کم تجربه هستم اما احساس می کنم دلبری زیادی تو بازی کردنم است.

_قرار میذارید؟
وقتی از یکی خوشم بیاد نمی تونم روی چیز دیگه ای تمرکز کنم. این را می دونم و به خودم اجازه نمیدم تو این دام گرفتار شم.در حال حاضر کار اولویت اولمه.اعتقاد دارم که استعداد مردها باید اول مورد اسفاده قرار بگیرد چون همیشه می تونی فرد خوبی را پیدا کنی بعد از اینکه موفق شدی.


_بین اعضای ss501 رقابتی وجود دارد؟
یک رقابت دوستانه. از زمانی که هیون جونگ اولین رتبه را به دست آورد و توجه زیادی را به خودش جلب کرد مردم فکر می کنند که ما به او حسادت می کنیم اما در حقیقت اینطوری نیست , اخیرا اعضا وقت های خالی زیادی داشتند و ما اغلب همدیگر را می دیدیم. با هم می نوشیدیم و درباره ی آینده ی گروه صحبت می کردیم. البته هیون جونگ صورتحساب ها را پرداخت می کرد.

گروه دوباره برمیگرده؟
تحت تاثیر بازگشت Shinhwa قرار گرفتیم.بعد از بازگشتشون تو برنامه talk show دیدم که ناگهان متن هایی برای تمام اعضای ss501 دریافت شد.شما هم دیدید؟ این باعث شد بفهمم که ما تکیم.فکر می کنم این فرصت را که دوباره باهم باشیم از دست دادیم چون خیلی سخته که برنامه هامون را هماهنگ کنیم. فکر کنم زمان مناسب بعدی برای بازگشت گروه بعد از دوران سربازی هممونه.نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:پنجشنبه 16 شهریور 1391 11:12 ب.ظشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic